Co vlastně děláme?

Již několik let se zabýváme dodáním kvalitního zvuku a osvětlení veřejných i neveřejných akcí. Zabýváme se také speciálními efekty, videoprojekcí a zařídíme i fotoreport z akce. Jsme schopni také naistalovat promítací techniku či televizory. Naše služby poskytujeme každému přímo na míru, podle individuálních požadavků včetně ceny, kterou vždy tvoříme tak, abychom vyhověli oběma stranám. Klademe důraz na profesionalitu a ručíme za vstřícný přístup ke všem zákazníkům.

Jaké akce běžně zajišťujeme?

Zvládneme technicky zařídit téměř cokoliv a kdekoliv. Běžně zvučíme Městské akce, Svatby, Festivaly, Firemní akce, Kluby, Open Air akce, Plesy, DJ, Letní noci, Sportovní akce, Kapely, Animační programy… Disponujeme množstvím kontaktů v oboru kulturního průmyslu, zvládneme tedy zařídit i catering, stany, stánky, moderátora nebo přenos živého vysílání. Naším domovským regionem jsou Brno, Hodonín, Uherské Hradiště, Kyjov a Vyškov, Zlín a Kroměříž, avšak jsme schopni dojet i mimo náš region.

Zvuk

Disponujeme zvukovou technikou o výkonu 9000W RMS, jsme schopni zařídit výkon až 30kW RMS

Světla

Vlastníme LED PAR reflektory, otočné hlavy, blindery, disco efekty, lasery. Celkově vlastníme více, než 80 kusů světelné techniky

Video

Zařídíme natáčení nebo fotografie z vašeho eventu. K dispozici máme smart televizory, umíme také videoprojekci

Efekty

Těžká nebo lehká mlha, Bubliny, CO2 efekty. Vše řízené pomocí DMX protokolu